Tutvustus

Amendero OÜ alustas kaevude ehitusega 2006 aasta sügisel, ettevõtte kollektiiv on spetsiaalselt koolitatud eritehnikaga töötamiseks. 

Tegeleme uute kaevude: rakkekaev, salvkaev, šahtkaev või siis pumbakaev - kuidas keegi neid nimetab, valmistamisega. Vajaduse korral ka kanalisatsioonikaevude valmistamisega. Siiamaani on nende kaevude valmistamise tehnoloogiaks olnud vanamoeliselt "labidas kang ja ämber", nüüdseks võimaldab uuenenud tehnika seda rasket tööd masinatega teha.

Puurmasinaks on veoauto 4x4 Kamaz, millel sabakraana külge on kinnitatud puurseade, mis puurib kuni 14 m sügavusi auke läbimõõduga 1200 mm. Enamus Eestis asetsevatest kaevudest on alla 10 m (sõltub muidugi piirkondadest). Puurimistöid on võimalik teha aastaringselt, maapind külmub talvel maksimaalselt vaid ühe meetri ulatuses ja sellest saab puurmasin hõlpsasti jagu. Edasi on pinnas juba samasugune aastaringselt. Veesooned jooksevad ikka seal kus suvelgi, nii et kaevu valmistamine ei sõltu aastaajast.

Lisaks tegeleme ka vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitusega.

Kui sügav tuleb Teie kaev ? Sellele küsimusele saate vastuse enda naabritelt, nii sügavad kui on teie naabrite kaevud, nii sügav tuleb umbkaudu ka teie kaev. See ei ole muidugi rusikareegel aga üldjuhul nii nad kukuvad välja tulema.

31.03.2023 valmis 1235-s. kaev!

NB! Teostame Hajaasustuse veeprogrammi raames järgmisi toiminguid: Salvkaevude rajamine, kaevude süvendamine, pumba paigaldus, vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitus.

Amendero OÜ- salvkaevu kaevamine, kaevurakked.

Alates 01.10.2022-01.05.2023 ei müü me tehases kohapeal betoon elemente